kožený fotopopruh – hangslen –
dárky pro něj, dárek, tip na dárek, udelat mu radost, peněženka, opasek, pásek, obal, dárky pro ni, dárek, tip na dárek, udelat ji radost, peněženka, pásek, opasek, kabelka, obal
1793
product-template-default,single,single-product,postid-2589,theme-bridge,bridge-core-3.0.6,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,wcz-woocommerce,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

e-shop

kožený fotopopruh – hangslen –

4 500 

 

Fotopopruh na dva foťáky je nezbytným pomocníkem všech svatebních a reportážních fotografů, kteří chtějí mít vše po ruce a zároveň mít ruce volné. Pozor, jak ho jednou vyzkoušíte, už bez něj nevydržíte. :)

Popruh vyvíjíme už od roku 2015 a model, který si můžete objednat teď, je vylepšen o poznatky fotografů, kteří jej dlouhodobě užívají. Je nastavitelný a sedí na postavách od výšky 150 cm do 200 cm.

 

A camera harness for two cameras is a necessary helper for all wedding or event photographers. You will have your cameras within your hands reach and your hands are free at the same time. If you try it even once you never go back to using a single camera harness. :)

 

uchycení fotoaparátů k popruhu * 

barva kůže * 

Na větší vzorník barev kůže i šití můžete mrknout zde ←

monogram (+100 )

Rádi vám vyrazíme monogram, který je psaný velkými písmeny. Pokud byste rádi delší slovo či text, doporučujeme jej raději vylaserovat (můžete si vybrat font apod., aby to bylo přesně podle vašich představ!).

vylaserované logo/nápis (+300 )

Pokud byste rádi nechali na tento výrobek vylaserovat své logo, obrázek či nápis, nahrajte nám ho sem (pokud si nevíte rady, v jakém má být formátu, mrkněte do FAQ):

(maximální velikost souboru 5 MB)

balzám na kůži (běžná cena 230 Kč)

(k vašemu nákupu za zvýhodněnou cenu 190 Kč)

Popis
  • barva: černá, hnědá
  • rozměry: nastavitelné
  • materiál: hovězí lícová kůže, nerezové přezky
  • údržba: nejlepší je ošetření za tepla balzámem obsahujícím včelí vosk a lanolín, pokud takový přípravek doma nemáte, můžete si jej pořídit i u nás