dámský kožený pásek k šatům – vestido –
dárky pro něj, dárek, tip na dárek, udelat mu radost, peněženka, opasek, pásek, obal, dárky pro ni, dárek, tip na dárek, udelat ji radost, peněženka, pásek, opasek, kabelka, obal
1793
product-template-default,single,single-product,postid-17683,theme-bridge,wcz-woocommerce,bridge-core-3.0.6,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

e-shop

dámský kožený pásek k šatům – vestido –

590 

 

Nový kožený tenký pásek k šatům, zcela ručně vyrobený, který vás bude doprovázet celý život. Má šířku 1,5cm. Můžeme vám na něj vyrazit i monogram. :)

 

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST PÁSKU:

 

Nejjednodušší je změřit pásek, který již nosíte a s jeho délkou jste spokojení. Stačí pak změřit vzdálenost od konce přezky/jazýčku po nejpoužívanější dírku, dle přiložené fotky v galerii. :)

Na pásku najdete 9 dírek, a od poslední dírky má pásek ještě 15 cm, takže si do něj můžete případně později dírky přidat.

 

Velikosti:

S:  58 – 74 cm
M:  68 – 84 cm
L:  78 – 94 cm

 

Pokud nechcete nosit pásek k šatům v pase, ale třeba v kalhotách, raději zvolte větší velikost – nejlepší je ale změřit obvod přímo místa, kde budete pásek nosit a podle toho vybrat velikost. :)

 

velikost * 

barva kůže * 

Na větší vzorník barev kůže i šití můžete mrknout zde ←

barva kování * 

monogram (+100 )

Rádi vám vyrazíme monogram, který je psaný velkými písmeny. Pokud byste rádi delší slovo či text, doporučujeme jej raději vylaserovat (můžete si vybrat font apod., aby to bylo přesně podle vašich představ!).

vylaserované logo/nápis (+300 )

Pokud byste rádi nechali na tento výrobek vylaserovat své logo, obrázek či nápis, nahrajte nám ho sem (pokud si nevíte rady, v jakém má být formátu, mrkněte do FAQ):

(maximální velikost souboru 5 MB)

balzám na kůži (běžná cena 230 Kč)

(k vašemu nákupu za zvýhodněnou cenu 190 Kč)

Popis
  • barva: černá / hnědá
  • rozměry: délka i šířka pásku je individuální, pokud máte zájem o jiný rozměr, prosím, napište mi
  • materiál: hovězí lícová kůže
  • iniciály: uveďte prosím do poznámky v objednávce
  • údržba: nejlepší je ošetření za tepla balzámem obsahujícím včelí vosk a lanolín, pokud takový přípravek doma nemáte, můžete si jej pořídit i u nás
Další informace
Hmotnost 0 05 kg