dřevěné prkýnko -domeček- #3
dárky pro něj, dárek, tip na dárek, udelat mu radost, peněženka, opasek, pásek, obal, dárky pro ni, dárek, tip na dárek, udelat ji radost, peněženka, pásek, opasek, kabelka, obal
1793
product-template-default,single,single-product,postid-17577,theme-bridge,bridge-core-2.5.9,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,wcz-woocommerce,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

e-shop

dřevěné prkýnko -domeček- #3

450 750 

 

I na prkýnko může být radost pohledět! Parádu vám v kuchyni určitě udělá ručně vyrobenené dubové prkýnko ve tvaru domečku.

Prkýnko taky můžete věnovat jako nezapomenutelný dárek s vylaserovanými jmény majitelů, logem nebo třeba motivačním citátem! Super, když jdete třeba na svatbu, kolaudačku nebo jen tak chcete rodině nebo kamarádům udělat radost.

Clear
Popis
  • stylové, ručně vyráběné prkýnko, které rozzáří každou kuchyň
  • materiál: dub
  • údržba: pouze ruční mytí vodou s mycím prostředkem, prosím nenamáčet dlouze ve vodě
  • třikrát broušeno pro extrajemný povrch, který je ošetřen lněným olejem
  • vyrobeno z jednoho kusu dřeva
  • pokud máte zájem o vylaserování textu, loga nebo nápisu, prosím, připište je do poznámky k objednávce (mailem se domluvíme na konkrétní podobě)

Máte k výrobku dotaz? Není nic jednoduššího, než mi napsat.

Další informace
Rozměry 19 × 14 × 2 cm