přírodní svíčka – jedinečná –
dárky pro něj, dárek, tip na dárek, udelat mu radost, peněženka, opasek, pásek, obal, dárky pro ni, dárek, tip na dárek, udelat ji radost, peněženka, pásek, opasek, kabelka, obal
1793
product-template-default,single,single-product,postid-19342,theme-bridge,wcz-woocommerce,bridge-core-3.0.6,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

e-shop

přírodní svíčka – jedinečná –

235 

 

  • Svíčka Jedinečná je vyrobena z kombinace přírodních vosků – kokosového a sójového – a je ovoněná 100% přírodními éterickými oleji – geránií a palmovou růží.

 

  • Přírodní vosky neobsahují žádné škodlivé látky, jsou biologicky odbouratelné, neobsahují živočišné produkty a délka hoření je až o 50 % delší než u běžných parafínových vosků.

 

  • Pro svíčky využíváme již použité skleničky a při výrobě se snažíme omezovat množství odpadu na minimum. Všechen materiál vybíráme s ohledem na udržitelnost přírody.

 

  • Svíčka vydrží hořet až 25 hodin. Objem: 130 ml.

 

  • Vyrobeno v Sivicích nedaleko Brna firmou Ester a Michaelem – ROZVONĚNO. :)

 

Proč geránie a palmová růže?

 

  • Pozitivně působí na psychiku. Dokáží Vás zklidnit.
  • Mají protizánětlivé a antibakteriální účinky.

 

Nejedná se o léčivý přípravek.

 

intenzita_vune_01_stredne

Složení: kokosový vosk, sójový vosk, Pelargonium Graveolens Oil, Cymbopogon Martini Oil, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Limonene*.

* = přirozená součást přírodních esenciálních olejů; může vyvolat alergickou reakci

Skladem

Další informace
Hmotnost 0 25 kg