FAQ – časté dotazy
vzorník kůže,tip na dárek, dárek, pro něj, pro ni, vánoce, narozeniny, peněženka, kabelka, pásek, opasek, obal, ruční práce, originální dárek,
12034
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12034,theme-bridge,bridge-core-3.0.6,woocommerce-no-js,wcz-woocommerce,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,vss_responsive_adv,vss_width_768,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-29.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

FAQ – časté dotazy

Produkty

Jaká je dodací lhůta?

Pokud si vyberete ze skladovek, odesíláme cca do dvou dnů od přijetí platby na účet. V urgentních případech nás ale prosím raději kontaktujte mailem, a uděláme vše, co bude v našich silách, aby byl u vás výrobek co nejdříve.

U šitých kožených věcí je dodací lhůta do 2-3 týdnů od přijetí platby. Kdybyste na výrobek ale spěchali, zase napište a rozkrájíme se pro vás. :)

Z jakých barev kůže můžu vybírat?

U každého výrobku je vždy uvedeno, jakou barvu kůže aktuálně nabízíme, jiné barvy nemáme. :) Můžete taky mrknout na vzorník.

Laserování loga či textu

Jako příplatkovou službu nabízíme i laserování loga či textu/motta na jakýkoli kožený či dřevěný výrobek. Podklady nám prosím zasílejte ve formátu .jpg, .png či .pdf – černobílé – co je na obrázku černé, bude na výrobku vylaserované. Celý proces urychlíte, když nám rovnou i napíšete, kam byste chtěli motiv umístit.

Jak je zboží zabaleno?

Všechny výrobky balíme dárkově, a pokud nám do poznámky napíšete, pro koho věc je, rádi připravíme i jmenovku. :) Takže to máte úplně bez starostí. :)

Doprava a platba

Jaké jsou druhy dopravy?

Využíváme služeb Zásilkovny – poslání na vybranou Zásilkovnu nebo přímo domů přepravcem. Pokud byste nějaký výrobek potřebovali urgentně, můžeme použít i službu EMS České pošty, která garantuje dodání druhý pracovní den od odeslání – je ale třeba se domluvit předem a je za další příplatek (bohužel je totiž podstatně dražší, než jiné způsoby, ale fakt dorazí rychle :)).

Jak můžu platit?

Prozatím přijímáme pouze platby předem na účet. Většina výrobků je totiž vyráběna pro vás konkrétně na zakázku. Fungujeme takhle už od roku 2015. :)

Nevíte si rady? Zeptejte se.